אודות ג'אן ציון ייבוא ושיווק חלפים בע"מ

ג'אן חלפים, נוסדה בשנת 1979 ע"י ציון ג'אן. חברתנו מבצעת ייבוא שוטף ומשווקת את כל החלפים המקוריים של סיטרואן פיג'ו ואופל, ממגן קדמי עד למגן אחורי. ג'אן חלפים מחזיקה מלאי עצום של למעלה מ-40,000 סוגי פריטים (!!!). בג'אן חלפים מתחייבים לשירות הטוב ביותר ובמחירים תחרותיים במיוחד, הצוות המקצועי שלנו ישמח לייעץ לכם בכל תחום על מנת שתוכלו להיות בטוחים שרכשתם את החלק הנכון במחיר הנכון.

חברת ג'אן חלפים מהווה מרכז ידע ארצי מוביל בתחום חלקי החילוף לרכבי PSA (פיג'ו, סיטרואן ואופל).

חברתנו מתחזקת יחסים עסקיים עם מספר ספקים בארץ ובעולם זאת על מנת לספק לכם לקוחות יקרים את המחירים הטובים ביותר.

ג'אן ציון יבוא ושיווק חלפים

ג'אן חלפים בע"מ - איתך לכל הדרך....

החברה עוסקת בייבוא ושיווק חלפים מקוריים מתוצרת פיג'ו, סיטרואן ואופל לרכבים פרטיים, מוניות ומכוניות מסחריות קלות. לחברה ניסיון ארוך שנים בתחום, והיא מספקת שירות אמין ומקצועי, ברמה הגבוהה ביותר, על ידי צוות מיומן, אחראי ואדיב. ייחודה של ג'אן חלפים הוא במגוון חלקי החילוף העומד לרשותה – למעלה מ- 40,000 פריטים שונים, המתאימים לכל מערכות הרכב של פיז'ו, סיטרואן ואופל, ולמגוון רחב של דגמים, הכוללים: חלקי פח ורכיבים חשמליים ומכניים.

החברה מקיימת קשרים בלעדיים וייחודיים עם סוכנויות פיז'ו וסיטרואן המאפשרים אחזקת מלאי גדול של חלפים מקוריים. וותק של 40 שנות פעילות מקצועיות בלתי מתפשרת קשרים ייחודיים עם ספקים בחו"ל שירות מקצועי ומהיר לכל פניה ובקשה.